Personas datu apstrāde

datu apstrade

Informējam pirmsskolas izglītības iestādes bērnu vecākus, ka Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Salaspils 1.pirmsskola” apstrādā Jūsu bērna un Jūsu personas datus, atbilstoši Eiropas Parlamenta un Padomes regulas Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti un ar ko atceļ Direktīvu 95/46/EK (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un Fizisko personu datu apstrādes likuma prasībām.

Personas datu apstrādes pārzinis ir Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestāde “Salaspils 1.pirmsskola”, Reģ.Nr.4301902662, adrese: Enerģētiķu iela 4B, Salaspils, Salaspils novads, LV-2121, tālruņa Nr. 29678060, e-pasta adrese: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt..

Plašāka informācija par personas datu apstrādi pieejama Privātuma politikā.