Lepojamies!

“Salaspils 1. pirmsskolai” piešķirts “eTwinning Skola” statuss

Šī gada maijā četras Latvijas izglītības iestādes saņēma “eTwinning Skola” statusu, kas apliecina pedagogu un skolēnu milzīgo ieguldījumu izglītības iestāžu attīstībā, lai nodrošinātu mūsdienīgāku un aizraujošāku mācību procesu. Novērtējot Salaspils novada pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Salaspils 1. pirmsskola” ieguldījumu, 5. jūnijā eTwinning Nacionālā atbalsta dienesta pārstāve Liene Millere devās vizītē uz izglītības iestādi, lai pasniegtu “eTwinning Skola” atzinības zīmi un Eiropas Komisijas pateicības vēstuli.

Informācija vecākiem,

kuru bērnam ir piešķirta vieta PII “Salaspils 1.pirmsskola”

no 2024.gada 1.septembra.

Vecākiem līdz 15.jūnijam iestādē jāiesniedz iesniegums (Skatīt iesniegumu) par bērna uzņemšanu PII “Salaspils 1.pirmsskola” struktūrvienībā “Saulīte” vai struktūrvienībā “Jāņtārpiņš”.

Aizpildītu iesniegumu vecāki var iesniegt:

• parakstītu ar drošu elektronisko parakstu nosūtot uz e-pastu:  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
  • papīra formātā ievietojot PII pastkastītē pie iestādes galvenās ieejas ( attiecīgajā struktūrvienībā):

Bērnudārzs “Saulīte”, Enerģētiķu iela 17, Salaspils;

Bērnudārzs “Jāņtārpiņš”, Enerģētiķu iela 4 B, Salaspills.

Jautājumu gadījumā zvaniet pa tālruni:

29678060 – Bd “Jāņtārpiņš”;

28680932 – Bd “Saulīte”.

Bērna medicīniskā karte ir jāiesniedz PII līdz 2024.gada 31.augustam.

Jauno vecāku sapulce:

• bērnudārzā "Jāņtārpiņš" uzņemto bērnu vecākiem būs 2024.gada 27.jūnijā plkst.16.00,

bērnudārza "Jāņtārpiņš" (Enerģētiķu iela 4B) aktu zālē - ieeja iestādē pa Inženieru ielas mazajiem vārtiņiem (jānospiež domofona poga)

• bērnudārzā "Saulīte" uzņemto bērnu vecākiem būs 2024.gada 27.jūnijā plkst.17.30,

bērnudārza "Saulīte" (Enerģētiķu iela 17) aktu zālē -  ieeja iestādē pa Enerģētiķu ielas mazajiem vārtiņiem (jānospiež domofona poga)

Uz tikšanos!

Berns saslimis